Co je ACAI

Představte si místo hluboko v amazonském deštném pralese … nedotčený, přírodou opředený organický ekosystém, kde jsou půdy bohaté na tmavé organické živiny a jiné prvky. Místo nedotčené chemií a znečištěním, kde se rostliny a živočichové vyskytují ve své čisté, přírodní podobě, rostoucí přesně tak, jak zamýšlela matka příroda. Na takovém místě, na březích řeky Amazonky, klidně roste palma jménem Euterpe Olacera, neustále využívající bohaté živiny z půdy a tvořící zázračné malé fialové bobulky.

Acai (čti: asají) je lahodné brazilské bobulovité ovoce temně fialové barvy. Chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody. Je to opravdový dar matky přírody.  Má bohatou specifickou chuť a vysoké nutriční hodnoty. Oslovuje nejen sportovce, ale všechny, kteří podporují zdravý životní styl.

Acai obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství glykoproteinů, bílkovin, vlákniny a esenciálních omega 3, 6 a 9 mastných kyselin. Proto je považováno za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě.

Domorodé kmeny amazonské džungle používali acai jako energetickou podporu (povzbuzení) při lovu a podpůrný zdroj sexuální energie. Toto ovoce s vysokou energetickou hodnotou navíc posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s infekcemi, je podpůrným prostředkem v boji s rakovinou, ochraňuje srdce, udržuje dobrou náladu a díky tomu, jsme schopni si lépe užívat života.

Máme prvotřídní 100% organické plody acai prodávané v celé Evropě. Všechny naše plody acai mají původ Fair Trade a dovážejí se přímo z Amazonského deštného pralesa.

A my nyní přinášíme tento zázrak přírody i k Vám domů.