CO JE ACAI

Představte si místo hluboko v amazonském deštném pralese … nedotčený, přírodou opředený organický ekosystém, kde jsou půdy bohaté na tmavé organické živiny a jiné prvky; místo nedotčené chemií a znečištěním, kde se rostliny a živočichové vyskytují ve své čisté, přírodní podobě, rostoucí přesně tak, jak zamýšlela matka příroda. Na takovém místě, na březích řeky Amazonky, klidně roste naše palma, neustále využívající bohaté živiny z půdy a tvořící zázračné malé fialové bobulky.

Acai (čti: asají) je lahodné brazilské bobulovité ovoce temně fialové barvy. Chutí a vůní připomíná čokoládu a lesní plody – je to opravdový dar matky přírody. Roste v amazonských deštných pralesích. Má bohatou specifickou chuť a vysoké nutriční hodnoty. Acai oslovuje sportovce a další bytosti, podporující zdravý životní styl.

Obsahuje nejvíce antioxidantů ze všech známých druhů ovoce, množství glykoproteinů, bílkovin, vlákniny a esenciálních omega 3, 6 a omega-9 mastných kyselin. Ovoce açai je považováno za jednu z nejzdravějších potravin na naší planetě.

Domorodé kmeny amazonské džungle používali acai jako energetickou podporu (povzbuzení) při lovu a podpůrný zdroj sexuální energie. Toto ovoce s vysokou energetickou hodnotou navíc posiluje imunitní systém, pomáhá bojovat s infekcemi, je podpůrným prostředkem v boji s rakovinou, ochraňuje srdce, udržuje dobrou náladu a díky tomu, jsme schopni si lépe užívat života.

Máme prvotřídní 100% organické plody acai prodávané v celé Evropě. Všechny naše plody acai mají původ Fair Trade a dovážejí se přímo z Amazonského deštného pralesa.

Lidé v celé Evropě, kteří užívají produkty z acai, jsou den ode dne zdravější! A my nyní přinášíme tento zázrak přírody i k Vám domů.

acai z Amazonského pralesa
Nákupní košík
Přejít nahoru