BLOG

AÇAÍ

LISTOPADOVÁ SOUTĚŽ: KAŽDÁ OBJEDNÁVKA MŮŽE BÝT TA ŠŤASTNÁ!

Máme pro vás skvělou zprávu, která vám možná zpříjemní listopad ještě víc. Zveme vás k účasti v naší listopadové soutěži. ZA KAŽDOU OBJEDNÁVKU, KTEROU V TOMTO MĚSÍCI DOKONČÍTE NA NAŠEM E-SHOPU, ZÍSKÁTE ŠANCI VYHRÁT. A co je v sázce? No přece balíček 4x400g našeho skvělého Acai Organic! Takže pokud plánujete

Číst dál »
Nezařazené

VÁNOČNÍ PŘÁNÍ

Vážení obchodní partneři a přátelé, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali za přízeň a spolupráci, kterou jste nám věnovali a z celého srdce Vám přejeme příjmené prožití svátků vánočních, mnoho štěstí, pevné zdraví a spoustu osobních i pracovních úspěchů v novém roce.    

Číst dál »
AÇAÍ DRINKS

ACAI DRINK

BUDEME POTŘEBOVAT 1 sáček Acai ORGANIC200ml jablečného džusu80ml alkoholu (vodky nebo rumu)2 lžičky třtinového cukru nebo medu PŘÍPRAVA vše rozmixujeme a za pár vteřin máme hotový skvělý DRINK NA ZDRAVÍ! 

Číst dál »
acai pohořelice recepty
AÇAÍ SMOOTHIES

ACAI BANANA SMOOTHIE

Toto banánové smoothie je díky své bohaté sladké chuti vynikající pro děti a na jeho přípravu budeme potřebovat: 1 balení Açaí ORGANIC 100g 3/4 šálku kokosové vody 1/2 čerstvého nebo mraženého banánu 1 lžíci mandlového nebo ořechového másla PŘÍPRAVA: 1. Vložte açaí a zmrzlý banán do mixéru, nechte chvíli povolit.

Číst dál »
acai pohořelice recepty
AÇAÍ SMOOTHIES

ACAI BRAIN BOOSTER SMOOTHIE

Na přípravu tohoto zázračného smoothie na posílení mozku budeme potřebovat: 1 balení Acai ORGANIC 100g 1 šálek kokosového mléka kousek manga 1 banán 1/2 šálku drcených vlašských ořechů kousek kořene zázvoru na ozdobení – pár kousků ovoce, chia semínka, slunečnicová semínka atp. PŘÍPRAVA: 1. Vložte všechny své dobroty do mixéru

Číst dál »
acai pohořelice recepty
AÇAÍ BOWLS

ACAI BOWL S AVOKÁDEM

CO BUDEME POTŘEBOVAT: ½ zralého avokáda (loupaného) 1 banán 1 pytlíček Acai ORGANIC müsli PŘÍPRAVA: Smíchme avokádo, açaí a banán dohromady, dokud se vše krásně nespojí. Nakonec ozdobíme müsli a plátky avokáda. PŘEJEME DOBROU CHUŤ!

Číst dál »

Rubriky

Nové články